Strona główna » Opakowania dla lokali gastronomicznych

Opakowania dla lokali gastronomicznych

Jako producent kielichów do granity możemy zaproponować Państwu najlepsze produkty, które zaskoczą Państwa niepowtarzalnym wyglądem, starannym i estetycznym wykonaniem. Możesz mieć pewność, że ich wygląd nawiązuje do aktualnych trendów, a przezroczyste opakowanie sprawia, że napój prezentuje się jeszcze atrakcyjniej.

Kielichy do granity, kubki do sorbetów

Nasze kielichy do granity są profilowane, co ułatwia trzymanie ich dzieciom. Dzięki szczelnej pokrywie nic nie dostanie się do środka. Nasze produkty można układać w stosy, dzięki czemu można je układać jeden w drugim, znacznie zmniejszając koszty dostawy i powierzchnię magazynową.

Mamy 3 rodzaje kielichów do granity: Standard, Półspirala, Spiral, dostępne w 7 wzorach: płaskie wieczko, palma, róża, latarnia, piłka, jednorożec, zwierzęta. Pojemność kielichów to 350 ml lub 500 ml, a kubków 300 ml lub 350 ml.

Kubki 3D

Nowością w ofercie na rok 2022 są kubki do lodów 3D wykonane z motywem Psiego Patrolu. Pozwalają poszerzyć ofertę z myślą o dzieciach, serwując lody i inne ulubione desery w kubku 3D z bohaterami zespołu Ryder, czyli Zumą, Rockym, Marshallem, Skye, Everestem i Chase.

Syropy do granity

Ten przepis na granitę wymaga trochę pracy przygotowawczej. Dla przykładu przygotowaliśmy syropy, które mogą trafić do granitora, aby uzyskać aż 20 smaków w wielu kolorach. Syrop w naszej ofercie charakteryzuje się proporcją 1:7. Oznacza to, że na każdy litr syropu potrzebujemy 7 litrów wody napędowej, co da nam 8 litrów smacznej granity.

Syropy do granity – dostępne rodzaje:

  • Żółty – cytryna, gruszka, ananas
  • Pomarańczowy – pomarańcz, pomarańcz i mango, mango
  • Różowy – guma do żucia różowa, arbuz
  • Czerwony – malina, truskawka, wiśnia
  • Zielony – limonka, owoce egzotyczne, zielone jabłuszko, kiwi
  • Niebieski – niebieska malina, owoce leśne
  • Brązowy – cola
  • Fioletowy – jabłko i czarna porzeczka, winogrona